RRETH NESH

HOTEL BORA BORA

Hoteli Bora Bora është vetëm 500 m nga plazhi dhe vetëm 1 km larg nga qendra e Velipojes. I ndërtuar në vitin 2011, ky hotel ofron dhoma me ajër të kondicionuar , të kompletuara me të gjitha pajisjet e duhura, bar dhe një terrace të mrekullueshme për të shijuar rrezet e diellit.

Të gjitha dhomat vijnë të pajisur banjo, ballkon dhe fasilitetet/ pajisjet e nevojshme dhe disa prej tyre gjithashtu përmbajnë një aneks, guzhine dhe një ballkon të mobiluar

Shkëmbimi i valutave është është I disponueshëm. Restorante të ndryshme që shërbejnë kuzhinën tradicionale shqiptare, italiane dhe ndërkombëtare në shumë afër. Dyqan ushqimesh më i afërt është 30m larg.

Organizime për biçikleta dhe makina me qera. Ekskursione në Shkodër, Lezhë dhe Krujë, si dhe shëtitje, me bicikletë dhe peshkim mund të organizohen në hotel. Ofrohen gjithashtu karaoke dhe argëtim në mbrëmje.

Një stacion autobusi është 700 metra larg. Porti i Shëngjinit është 35 km nga Hoteli Bora Bora.

Aeroporti i Tiranës është në një distancë prej 93 km.

HOTEL AMENITIES

PISHINA

DHOMA QË NDALOHET CIGARJA

TRANSPORT NGA AEROPORTI

PARKIM FALAS

PAMJE NGA DETI

WIFI FALAS

BAR

RESTORANT

DHOMAT TONA

- PROMOCIONET -

Hotel Rome

Apartament për 3 persona

3 KLIENTËT

15 ft

REZERVO TANI FROM 55 €